Ugdymas

 Mūsų darželio aplinka yra suskirstyta į atskiras erdves, priartintas prie namų aplinkos, leidžiančios vaikams rasti vietos savęs išreiškimui, užsiėmimams, skatinatinančios smalsumą, sukuriančios ramybės ir saugumo jausmą. Grupių aplinka keičiama atsižvelgiant į vaikų amžių, gebėjimus, poreikius, lavėjimo lygį. 


Pagrindinė - bendravimo, aplinkos pažinimo, vaidmenų, žaidimų erdvė. Čia, lyg didelėje namų svetainėje, visi susiburiame į gausų būrį, dalijamės savo nuotaikomis, išgyvenimais, patyrimais, pageidavimais. Mokomės žaisti gražiai, dalintis su kitais, gerbti vienas kitą, įsiklausyti ir išgirsti kito nuomonę, išsakyti tai, kas svarbu ir visada būti išgirstu.


Valgymo erdvėje mokomės kultūringai elgtis prie stalo, pamatyti, užuosti ir mėgautis tuo, ką valgome.


Muzikos ir judesių lavinimo erdvėje kasdien sportuojame su vaikučių aerobikos trenere Kotryna, YAMAHA pamokėlių metu dainuojame ir grojame su pačia mieliausia ir švelniausia mužikos vadove Ieva, šokame ir žaidžiame judriuosius žaidimus.


Menų erdvėje kuriame originalius darbelius, mokydamiesi naudoti pačią įvairiausią techniką ir priemones, būtinai panaudodami gamtinę medžiagą.


Grožinės literatūros ir ramybės erdvėje mūsų laikas sulėtėja, nes visi kartu iškeliaujame į Pasakų šalį, aplankydami paslaptingiausias vietas ir sutikdami įvairiausius herojus.


Sapnų ir poilsio erdvėje, minkštuose patalėliuose mes tyliai, ramiai, saldžiai miegam.....

 


bottom